תקנון  הרשמה למדרשת מעמקים תשע"ח  עמותת "מרכז מידע ייעוץ והכוונה – מ.ה.ו"
תחילת הלימודים: י"ב אלול תשע"ז (03-09-17), סיום הלימודים ז תמוז (20-06-18)
1) שכר לימוד ומעונות:  דמי רשום: לכל התכניות: 150 ₪. אין החזר דמי רשום.
א. תכנית מלאה היא תכנית המיועדת לתלמידות המתחייבות ללמוד באופן מלא במשך כל שנת הלימודים, 5 ימים בשבוע. עלות התכנית: 9,500 ₪. ניתן לחלק עד 10  תשלומים.
התכנית כוללת: - לימודים 5 ימים בשבוע.- כל הפעילות ללא תשלום (פרט לנסיעה לאומן) (הנחה של 100$ לנסיעה לאומן),מלגות ,מגורים.
ב. תכנית מלאה ללא מגורים: 4,500 ₪. (:לימודים, פעילות חינם, מלגות)
תלמידה שנרשמה בתכנית מלאה ואינה מופיעה 5 ימים בכל השיעורים תעבור עם התראה לתכנית חלקית .(או בתכנית ערב עם מגורים).
ג. תכנית חלקית: תכנית שבה התלמידה לא מתחייבת ל-5 ימי לימוד. יכולה לבנות מערכת לפי רצונה בתנאי שרוב הזמן היא לומדת במדרשה. עלות התכנית: בלי מגורים: 4,300 ₪. בתכנית חלקית הפעילויות אינן כללות. התלמידה יכולה להצטרף לפעילויות תמורת תשלום.
תלמידה שלומדת בתכנית חלקית ומתגוררת במעונות, ואינה נוכחת ברוב השיעורים שכר הלימוד שלה יעלה ל12500ש לשנה ב- 10 תשלומים של 1250ש.
ד. תכנית "ערב" שילוב: תכנית בה התלמידה לומדת באופן חלקי
עלות התכנית ללא מגורים: 3,000 ₪. הפעילויות אינן כללות. התלמידה יכולה להצטרף לפעילויות תמורת תשלום. ניתן לחלק עד 10  תשלומים
תלמידות שנרשמות לפעילות ומבטלת תחויב בתשלום מלא גם בתכנית המלאה
2) המעונות עומדות לרשות התלמידות אך ורק בימים שמתקיימים בהם לימודים .(תלמידה שרוצה להישאר באופן חד פעמי ביום שבו אין לימודים או להזמין חברה למעונות ,תבקש רשות מהמדריכה.
3) להנהלת המדרשה אין אחריות על נזקים ברכוש .כל תלמידה מאשרת בזאת שיש לה ביטוח רפואי ומסירה בזאת את האחריות הרפואית וכל השלכותיה מהנהלת המדרשה.
4) קורס פסיכומטרי פעמיים בשבוע עם חברת http://high-q.co.il/ArticleImages/highq_logo.gif לקראת מועד דצמבר. עלות הקורס: 2,600 ₪ בלבד! (עד 3 תשלומים)
5) שכר לימוד, אופן גביה: באמצעות כרטיס אשראי עד 10 תשלומים החל מחודש אלול. ניתן לשלם בצ'קים לפוקדת "מרכז מידע "
6) תלמידה שמחליטה לעזוב במהלך השנה:
 1. שכר לימוד: תודיע על כך למשרד המדרשה לפחות חודש לפני עזיבתה. באותו חודש בו היא הודיעה על עזיבתה ייגבה תשלום רגיל, וחודש לאחר מכן יופסק התשלום על הלימודים, בתנאי שלא הצטברו חובות עד ליום עזיבתה. . שכר מעונות: התלמידה תמשיך לשלם שכר מעונות של 550 ₪ עד שתמצא מחליפה. (ברוב המקרים יש רשימת המתנה ולא קשה למצוא מחליפה). אין החזר שכר לימוד עבור תלמידות שעוזבות ולא הודיעו חודש מראש או שנעדרות מן הלימודים או מחליטות לעשות הפסקה.
7) תלמידות המעונות יפקידו פיקדון של 50 ₪ שיוחזר בסוף השנה. בתנאי שהיא מחזירה את הדירה נקייה עם המפתח.
כנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט

 © כל הזכויות שמורות ל"מדרשת מעמקים" רחוב בית הדפוס 11 גבעת שאול ירושלים   |   טל:058-4113770 |   ליצירת קשר עם מנהל האתר: hll10@walla.com


בנייה ועיצוב אתרים

 
לייבסיטי - בניית אתרים